Personale - find vores personale her

Steen Risom

Steen Risom

Chef
Telefon: +45 5157 5011
E-mail: sr@aarhus.dk

Lene Berstrand

Lene Berstrand

Administration / Booking / Økonomi
Telefon: +45 8940 4873
E-mail: lbe@aarhus.dk

Alf Jørgensen

Alf Jørgensen

Teknisk manager
Telefon: +45 2920 9025
E-mail: alfjo@aarhus.dk

Christen Ingvard Kristensen

Christen Ingvard Kristensen

Assistent
Telefon: +45 4185 8070
E-mail: kci@aarhus.dk

 

Christian

Christian Nyhus Andreasen

Head of Incubator, Ideas Lab
Telefon: +45 6064 0477
E-mail: achn@aarhus.dk

Katrine Broe Sørensen

Katrine Broe Møller Sørensen

Projektleder
Telefon: +45 4185 6695
E-mail: kabrs@aarhus.dk

Kirsten Langgaard

Kirsten Langgaard

Projektleder
Telefon: +45 2834 7407
E-mail: kirlal@aarhus.dk

Felicia Jackson

Felicia Jackson

Festivalleder
Telefon: +45 2830 9091
E-mail: felicia@thisnordic.com

Ditte

Ditte Brunø Søndergaard

Projektleder THIS & Aarhus Series
Telefon: +45 4185 4758
E-mail: dibrs@aarhus.dk

Susan Marie Hoffbeck Nielsen

Susan Marie Hoffbeck Nielsen

Projektkoordinator THIS & Aarhus Series
Telefon: +45 4185 4055
E-mail: psum@aarhus.dk

Tine Hinzel Thomsen

Tine Hinzel Thomsen (på barsel)

Projektleder THIS & Aarhus Series
Telefon: +45 4185 4758
E-mail: tiht@aarhus.dk

Mette Elmgaard

Mette Elmgaard

Konsulent
Telefon: +45 4185 6643 
E-mail: mette@filmpuljen.dk

Kirsten Bonnén Rask

Kirsten Bonnén Rask

Filmkonsulent
Telefon: +45 5239 1244
E-mail: kirsten@filmpuljen.dk

Stefan Frost

Stefan Frost

Udviklingskonsulent
Telefon: +45 4185 4697
E-mail: stefan@filmpuljen.dk

Regitze

Regitze Mai Møller

Konsulent
Telefon: +45 6177 5537
E-mail: regitze@filmpuljen.dk

Jon Blandfort

Jon Blandfort

Financial manager
Telefon: +45 8940 4816
E-mail: jbl@aarhus.dk

Annette Fisker

Annette Fisker

Økonomimedarbejder
Telefon: +45 2920 4239
E-mail: afi@aarhus.dk

Laura Bro

Laura Bro

Kommunikation/PR
Telefon: +45 4189 0819
E-mail: laubr@aarhus.dk

Intet billede

HAVE A/S

Kommunikation og PR / Eksternt kommunikations- og PR-bureau
Telefon Sofie Klindrup: +45 2548 3749
E-mail Sofie Klindrup: sofiek@have.dk