MEDARBEJDERE

Carsten Holst

Carsten Holst

General manager / chef

Mere om: Carsten Holst
T +45 2213 8828
E cholst@aarhus.dk

Steen Risom

Steen Risom

Chefkonsulent / stedfortræder for Carsten Holst

T +45 5157 5011
E sr@aarhus.dk

Lene Berstrand

Lene Berstrand

Assistent / Booking / Økonomi

T +45 8940 4873
E lbe@aarhus.dk

Alf Jørgensen

Alf Jørgensen

Teknisk Manager

T +45 2920 9025
E alfjo@aarhus.dk

Lars E. Christensen

Lars E. Christensen

Teknisk servicemedarbejder

T +45 4185 6695
E clae@aarhus.dk

Jon Blandfort

Jon Blandfort

Financial Manager

T +45 8940 4816
jbl@aarhus.dk 

Regitze Mai Møller

Regitze Mai Møller

Projektmedarbejder

T +45 4187 4324
remm@aarhus.dk

Kirsten Langgaard

Kirsten Langgaard

Projektmedarbejder

T +45 4187 2310
E kirlal@aarhus.dk


Interactive Denmark Vest

Anette Fisker

Anette Fisker

Økonomimedarbejder

T +45 2920 4239
afi@aarhus.dk 

Erik Stochholm Bjerre

Erik Stochholm Bjerre

Projektleder

T +45 2323 2707
ersb@aarhus.dk


POV

Eksterne projektledere og konsulenter

Chris Kroer

Chris Kroer

Projekt Manager

T +45 6086 1717
chris@manifestus.dk


this.festival

Line Arlien-Søborg

Line Arlien-Søborg

Projektleder

T +45 2287 3708
line@filmbyaarhus.dk


Center for Digital Læring

Maria Garde

Maria Garde

Leder af Ideas Lab

T +45 4265 6673
maria@filmbyaarhus.dk


Ideas Lab

Jakob Kirstein Høgel

Jakob Kirstein Høgel

Projektleder

T +45 2421 3584
jakob@kirsteinhogel.dk


New Nordic Noir

KONTAKT

Filmby Aarhus
Filmbyen 23, 1. sal
8000 Aarhus C

E filmby@aarhus.dk (hovedpostkasse)
H www.filmbyaarhus.dk
T +45 8940 4873

E-faktura
EAN-nr. 5790000421848
Kommunenummer: 751
Filmby Aarhus er en del af Aarhus Kommune og
modtager derfor kun elektroniske fakturaer.